Kulturní povědomí, aneb povědomí o jiných kulturách, které nás povede k jejich lepšímu pochopení a vzájemnému respektu

24. května 2013 /

Ostrava, Viva Ostrava, Horní 1492/55. Od 9.00 do 15.30. Vzájemné vnímání kultur: kdo koho vlastně objevil? Cítíte se být Evropany? A Čechy? Jaké znaky má evropská či česká kultura? Kdo je u nás cizí a čím se v kultuře lišíme? A jak s cizími kulturami žít? Mají se cizinci přizpůsobit většinové kultuře země, ve které žijí, nebo nás obohatí, pokud si ponechají co nejvíce z kultury své? Přijďte se dozvědět více o kulturním soužití a zapojit se do diskuse se svými názory a zkušenostmi do kurzu Kulturní povědomí. Kurz je veden interaktivně s mnoha ukázkami, příklady z praxe a praktickými cvičeními. Pořádá Aletheia. Více zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 6/2023 vychází v 2. polovině prosince.