Lesní zahrádka i jedlé rostliny v truhlíku

30. března 2015 /

Od března do listopadu rozbíhá Kokoza další cyklus workshopů o městském pěstování a kompostování. Koncem měsíce se uskuteční workshop pod názvem „Kámoši v květníku“, na kterém se účastníci dozvědí, které rostliny spolu prospívají, vzájemně se podporují a tím se jim například zvýrazňují chutě a vůně. Zjistí, že si na balkóně můžou osázet truhlíky tematicky… preferují lesní atmosféru, salátovou mísu, koření pro asijskou kuchyni nebo zahrádku pro alergiky z rostlin, které produkují minimální množství pylu?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 6/2023 vychází v 2. polovině prosince.