Letní výtvarný ateliér Wannieck Gallery

12. srpna 2013 - 16. srpna 2013 /

Brněnská Wannieck Gallery pořádá pětidenní (vždy od 10 do 14 hodin) letní výtvarný ateliér pro všechny od 15 let. Je určen všem, které zajímá současné umění a baví výtvarná tvorba. Není potřeba žádná průprava. Týdnem budou provázet studentky z Fakulty výtvarných umění VUT a Katedry výtvarné výchovy Pedagogické fakulty MU, včetně spolupracovnice Sedmé generace Jany Orlové. Na programu budou experimenty s akční a gestickou malbou, fotografií, konceptuální tvorbou, videoartem a animací. Víe zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 6/2023 vychází v 2. polovině prosince.