Mamutí jezero

10. ledna 2020 /

Brněnský byznysmen Josef Princ spřádá plány na vybudovaní Mamutího jezera v Brně. Konkurenční černokněžník, který chce vybudovat totéž v Praze, mu v tom hodlá zabránit. Tam, kam nemůže, nastrčí džendrově nekorektně ženskou, krásnou princeznu Odetu. Princ se do ní zamiluje a slibují si nehynoucí lásku. Odeta ovšem už nechce sloužit černokněžníkovi a žádá prince, aby se přestal věnovat byznysu a vyřešil klimatickou krizi, jinak zůstane navěky zakleta v mamuta. Ten jí to slíbí a oba rezignují na podnikání. Černokněžník se o tom dozví a opět…

I o tom bude nová hra z pera Mojmíra Vlašína, Josefa Ference hraná a tančená členy a členkami divadelního souboru Verdis.

Kromě divadla-baletu bude tradiční aukce (peníze s sebou!). Následuje žraut a košt vín, na kterém vegetariáni chrochtají a masožrouti pláčou. K tanci a poslechu bude hrát cimbálovka Veronica. Ke koupi budou mimo jiné i modní výstřelky sloufešn ve foajé.

Vstupenky jsou v prodeji od 15. 1. v následujících prostorách:

  • obchod Nadace Veronica, Pekařská 38, Brno, v pondělí až pátek od 9:00 do 18:00, v sobotu od 9:00 do 12:00
  • po domluvě v redakci časopisu Sedmá generace Údolní 33, Brno sgenerace@hnutiduha.cz – pište také v případě, že budete chtít vstupenky zaplatit převodem a ponechat k vyzvednutí před představením.

Cena vstupenek:

  •  do konce ledna 350,- korun, do konce února 400,- korun, v březnu 500,- korun

Kdy a kde: 

6. března 2020 od 19 hodin v Divadle Husa na provázku. Zelný trh 9, Brno.

Zvěte své přátele a sledujte aktuality i na facebookové události.

Těšíme se na společné setkání!
redakce 7.G, Nadace Veronica a divadelní uskupení Verdis

             

Jeden komentář: “Mamutí jezero”

  1. Mamutí jezero napsal:

    Dobry den,mluvila jsem dnes s vámi ohledně vyzvednutí 2 vstupenek na zítra Přímo v divadle Husy na provázku.Bylo by to na jméno Radoušova Barbora.Děkuji a pěkný den.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.