Nač se můžete těšit v jedničce 7.G?

29. ledna 2015 /
foto: Andrej Nechaj

V hlavním tématu prvního letošního vydání Sedmé generace prozkoumáme zákoutí takzvané městské či nové divočiny. Za Prahou jsme též navštívili asketu, který se snaží žít bez negativních dopadů na přírodu. Dále se podělíme o dobré zkušenosti dánské energetiky, tipy na ekologické rozdělávání ohně nebo zážitky z meandrů Litovelského Pomoraví. Dozvíte se též, kde se vyrábí fair trade oblečení, jak se žije v kyjivské Jámě nebo proč podle Naomi Kleinové tato Země není pro kapitalisty. Těšit se můžete i na pokračování rozhovoru s psychiatrem Stanislavem Grofem. Prozatím si můžete dočítat články z loňské šestky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 6/2023 vychází v 2. polovině prosince.