Navrhování a inspekce otopných soustav a klimatizačních systémů

13. listopadu 2013 - 15. listopadu 2013 /

Praha. ABF - Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství, Václavské náměstí 31. Od 8:00 do 17:30. Třídenní kurz je specializovaný na návrh otopných soustav, klimatizačních a větracích systémů do novostaveb a rekonstrukcí a také na inspekci stávajících systémů dle požadavků směrnice EPBD o energetické náročnosti budov. První dva dny vás čekají přednášky, které vám poskytnou teoretický základ se zaměřením na ukázky z praxe, včetně cvičení pro integraci poznatků. Navazující třetí den doplňuje získané informace formou výuky v terénu - návštěvou konkrétních staveb. Kurz je určen pro projektanty technického zařízení budov a realizační firmy. POřádá Centrum Pasivního domu. Více zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 2/2024 vychází v 2. polovině dubna.