Stoka nad soutokem aneb Když ani vichr z hor nestačí

14. ledna 2022 /
foto: Jana a Pavouk Ledvinovi. Ze hry Stoka nad soutokem aneb Návštěva staré báby
Sedmá generace 6/2021
Sedmá generace 6/2021
Stoka nad soutokem aneb Když ani vichr z hor nestačí
/

Co naplat. Ani opakované rozhořčování recenzentů nad nejapnými fraškami souboru Verdis neodradilo tento spolek provokatérů od dalšího pokusu vetřít se do přízně svého publika, čertvíproč stále věrného. Úkolem divadelní kritiky je samozřejmě především chránit smysly publika před tvrdým nárazem na umělecké dno. V případě tohoto souboru však každý kritik hlavně doufá, že si ho bezradná redakce nejmenovaného společensko-ekologického časopisu nevybere znovu za recenzenta dalšího pochybného díla. Co si počít, když vám nakonec stejně pomyslný černý Petr zůstane v ruce? Je třeba profesionálně nehnout brvou a v zájmu zachování čistoty divadelních prken varovně vztyčit ostrý recenzní prst! Opět! A doufejme už naposledy!

Článek si můžete přečíst v časopise Sedmá generace 6/2021.

Předplaťte si Sedmou generaci na https://sedmagenerace.cz/obchod/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 6/2023 vychází v 2. polovině prosince.