Přijeďte na znojemský Barcamp

2. září 2012 /

Chcete-li se příští víkend (8.–9. září) trochu vzdělat a podebatovat o šetrném životním stylu, eko-zemědělství, Fair Trade, WWOOFingu, městském kompostování, divočině na talíři nebo o včelkách, přijeďte na Barcamp do Znojma. Mimo jiné zde bude přednášet básník a vinař Bogdan Trojak, propagátorka pojídání hmyzu docentka Marie Borkovcová, ekolog Martin Škorpík, soukromý zemědělec Václav Adámek, lektor zdravého životního stylu Martin Jelínek, právnička a veganka Petra Robinette nebo “hřbitovní farmář” Jan Pospíšil. Dodejme, že první ročník této (ne) konference organizuje dlouholetý přispěvatel Sedmé generace Pavel Kovařík, který na ní promluví o WWOOFingu, neboli dobrovolnickém cestování po ekofarmách. 

Webové stránky Barcampu najdete zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 1/2024 vychází v 2. polovině února.