PRIMA KLIMA?

25. března 2015 /

Na konci roku 2014 vyšlo shrnutí páté hodnotící zprávy Mezivládního panelu pro klimatickou změnu IPCC. Co se děje a jak se bude měnit klima ve světě, v Evropě, na Moravě, v Brně? Jaké jsou aktuální výzvy a příležitosti?
Besedu povede Jan Hollan, klimatolog z Centra výzkumu globální změny – Czech Globe, dlouhodobý spolupracovník Ekologického institutu Veronica.
Čas a místo konání: 18 – 20 h, knihovna Domu ochránců přírody, Panská 9, Brno
Ve spojení s besedou bude celý den od 9 do 17 h v ekoporadně a galerii Domu ochránců přírody k prohlédnutí výstava PRIMA KLIMA. Pořádá ekologický institut Veronica.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 6/2023 vychází v 2. polovině prosince.