Ropák podvacáté – pozvánka na pátek

25. dubna 2012 /
V pátek 27. dubna proběhne v brněnském Sále Břetislava Bakaly vyhlášení 20. ročníku ankety o antiekologický čin Ropák a 17. ročníku ankety o antiekologický výrok Zelená perla.

Slavnostní soirée začínající v 18 hodin bude moderovat herec Komediomatu Roman Blumaier a můžete se při něm těšit na koncert eko-bio-recitátorů Zelené koule a obnovenou premiéru / derniéru experimentální opery Liška Tupouška aneb Pytlákova schovanka divadelního souboru VERDIS, sepsanou redakčním radním Sedmé generace Mojmírem Vlašínem. Chybět nebudou ani moravská vína, veganský raut s dortem a tradiční rekapitulace dosavadních Ropáků a Zelených perel. 

Vstupenky za 150 korun si ještě můžete pořídit v Ekologickém institutu Veronica (Panská 9), EkoCentru Brno (Ponávka 2) a u Dětí Země (Cejl 50a). Na místě budou za 200 Kč. 

Pokud akci nemůžete podpořit svou účastí, ale je vám sympatická, zvažte prosím žádost pořadatelů o její drobnou finanční podporu. 

Podrobnější informace o vyhlášení Ropáka a Zelený perly se dočtete zde, níže se můžete podívat na videopozvánku z dílny režiséra Iva Bystřičana. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 4/2024 vychází v 2. polovině srpna.