Škola občanské iniciativy 2016

14. října 2016 /

14. 10. odstartuje série víkendových kurzů Školy občanské iniciativy Hnutí DUHA. ŠOI je vzdělávací kurz s mnohaletou tradicí, který v minulých letech absolvovaly tři stovky účastníků. Půlroční program je soustředěný zejména do čtyř víkendových setkání.  Naučíte se plánovat a vést veřejné občanské kampaně, pracovat s klasickými i novými médii, zapojovat dobrovolníky, získávat na svoji činnost finanční prostředky a mnoho dalšího. Více informací i s přihlašováním, termíny a místy konání na www.hnutiduha.cz/pridejte-se/skola-obcanske-iniciativy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 2/2024 vychází v 2. polovině dubna.