Trojka 7.G: na co se můžete těšit?

27. května 2014 /
foto: Mojmír Vlašín

V letošním třetím čísle navštívíme hranický Philips, filipínskou skládku Smokey Mountain, bezmotorovou amazonskou vesnici nebo tchaj-wanské trhy se žraločími ploutvemi. Přiblížíme též kauzu brněnského Amazonu, transatlantickou dohodu o obchodu a investicích, klimatickou změnu očima Naomi Kleinové, ukrajinsko-ruský konflikt či ne/možnost zákazu experimentů na zvířatech. K rozhovoru jsme si pozvali německou pedagožku Ute Stoltenbergovou, britského energetického konzultanta Tobiho Kellnera a biopunkové Zelené koule. V recenzích pak probereme filmy Leviathan a Projekt Příroda, respektive knihy Bůh a peníze a Thoreaovu Občanskou neposlušnost. Krátit čas si zatím můžete dočítáním minulého čísla nebo poslechem písní třetí Ekohitparády

Obec Puerto Nariño v Kolumbii, foto: Mojmír Vlašín. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.