Trojka 7.G: Zítra vstanu a změním…

23. června 2013 /

Pod názvem Zítra vstanu a změním svět právě vychází letošní třetí číslo Sedmé generace. Přečtete si v něm například o muži, který sází budky, filosofce a básnířce Anně Pammrové, ekoaktivistovi a básníkovi Vladimíru Petrovi, nikoli nemožné regulaci super/hypermarketů, tisíci a jednom brněnském satelitu, nastupujících hřbitovech 2.0, aktuálním finančním půstu ekonevládeksituaci evropských Zelených, liberálních a anarchistických přímých akcích, dobrovolné ochraně ptáků, rozlišování mezi ne/nezáměrným poškozováním přírody, zelených záblescích v mediální mlze nebo květech pod dlažbou.

Nechybí též tradiční recenze: na film Na sever od ráje, dokumentární cyklus Český žurnál nebo knihy Pach smrti a Co pro nás kdy příroda udělala?, ani pravidelné rubriky Librarium, Před 7.G, Ekologický kompost, Společenský kompost a Terrapie, tentokrát věnovaná tureckým událostem. Nádavkem se můžete těšit na rozhovory s Colinem Beavanem a Janem Kellerem.

Seznam všech článků čísla najdete zde, seznam prodejních míst – ať již tištěné nebo elektronické verze Sedmé generace – je tady, pro informace o různých typech předplatného 7.G si klikněte sem

Na webu 7.G jako obvykle najdete více fotek než v tištěném čísle, tentokrát si můžete prohlédnout například ptačí fotoreportáž Štěpána Jindry, rovněž ptačí snímky Petra Suvorova nebo brněnské suburbie zachycené Janou Žitňákovou a Márií Pákozdiovou, které se ptají, nakolik jsou satelitní zástavby u Brna ještě venkovem.  

Přejeme vám inspirativní četbu a těšíme se na čtenářské ohlasy. 

redakce 7.G

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 1/2024 vychází v 2. polovině února.