Vychází šesté číslo 7.G

16. prosince 2011 /
foto: Ramzi Hashisho

V posledním letošním čísle 7.G se mimo jiné dozvíte odpovědi na tyto otázky:

Co kdyby neexistovaly úroky? Jsou ekologičtější čtečky, nebo knížky? Co frčí ve freecyclingových výměnných sítích? Jak vypadá šumavská fronta pár měsíců po blokádě? Bude automobilismus jediným náboženstvím? Kterým slovem obohatila Česká republika ekonomické slovníky? Jaký odkaz zanechal lesoochranář Leo Košťál? Pěstuje se někde férový biobanán? Může vzniknout evropský Yellowstone? Je pod sluncem tma? K čemu dospěl stařec, který v džungli četl milostné romány? Na co a koho narazíte při máchovském putování do Benátek a zpátky? Jakou cestu ušla Sedmá generace za 20 let?

Anotace všech textů čísla najdete tady, čtyři vybrané články si můžete v celém rozsahu přečíst na titulní straně webu. Tištěné číslo si můžete zakoupit v jednom z našich prodejních míst nebo získat pomocí předplatného

Inspirativní četbu přeje a na ohlasy se těší

redakce 7.G 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 6/2023 vychází v 2. polovině prosince.