Zvědaví a znepokojení: minifestival 7.G

12. října 2015 - 14. října 2015 /

Sedmá generace ve spolupráci s Katedrou environmentálních studií vás zve na dokumentární minifestival.
12.–14. 10. 2015, FSS, MU, 18:45

Hlavní událostí bude česká premiéra filmu This Changes Everything, jehož předlohou byla stejnojmenná kniha Naomi Kleinové. Diskutovat o něm následně budou Jakub Patočka (Deník Referendum) a Vojtěch Kotecký (Glopolis).

Kromě toho budeme v úterý promítat dokument Cowspiracy, o němž budou debatovat Klára Havlová (Hnutí DUHA) a vegan thai boxer Jan Müller. Ve středu pak nabídneme film Jáma, o kterém promluví jeho režisér Jan Stejskal, autor hudby Tomáš Háček a krajinný ekolog Zbyněk Ulčák z FSS.

Bližší informace nalezente na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1651592688416767/
nebo na www.sedmagenerace.cz/text/detail/zvedavi-a-znepokojeni-minifestival-7-g

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 2/2024 vychází v 2. polovině dubna.