Babička se stěhuje

21. června 2018 /
foto: Jorge Lopez
Z domova jsem odešla v jedenadvaceti letech za svými sny a ideály. Kvůli vizi skromného a soběstačného života v „ekokomunitě“ na Zaježové jsem zanechala studia na vysoké škole, jež si říkala prestižní. Naučila jsem se dojit kozy, vyrábět sýr, sekat kosou, péct chleba a spoustu jiných věcí. Časem začalo být jasné, že mne to nepřejde, vdala jsem se a máme s mužem dva syny. Dnes, po více než dvaceti letech, se moje maminka stěhuje k nám…

Celý text je přístupný pouze předplatitelům a předplatitelkám. S předplatným získáte přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 210 Kč a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 360 Kč. Podrobnosti najdete na www.sedmagenerace.cz/predplatne. Děkujeme za podporu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 4/2020 vyjde v 2. polovině srpna.