Bábušky z domova

1. června 2016 /
foto: Jeden svět (vše)

Kdo dnes dá na hodnocení na ČSFD? Ale kdo se na něj nedívá? A kdo nakonec nemá potřebu nějak se s ním vyrovnat, ať už negativně („Dyť ty uživatelé jsou úplný pitomci.“), rádoby racionálně („No, to se přesně projevuje, jak je ta ČSFD nevyvážená. Těžko se můžu divit, že to má tak málo procent, když polovina těch, co to hodnotí, je ve fanklubu Slunce, seno…“), a nebo s pozitivním ztotožněním („I když na to hodnocení nedám, tak když to má nad osmdesát, marná sláva, něco na tom bejt musí.“). Poslední případ je i ten můj a Bábušek z Černobylu, neboť jsem ke své radosti zjistila, že ČSFD jim přisuzuje celých 92 procent, což z nich dělá 180. nejlepší dokumentární film. Bábušky ale k tomu, aby věděly, jak žít, žádné internetové vzory nepotřebují. Snad právě proto by mohly jako vzory posloužit nám.

Celý text je přístupný za 22 korun, nebo předplatitelům a předplatitelkám. S předplatným získáte přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 270 korun a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 450 Kč. Podrobnosti najdete na www.sedmagenerace.cz/obchod. Pokud si 7.G předplácíte, přihlaste se vpravo nahoře. Kupte si jen tento článek za 22 korun. Děkujeme za jakoukoli formu podpory.

Jednorázový nákup článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.