Je to jako pohlednice z budoucnosti…

29. května 2014 /
foto: Eliška Balharová

Tobi Kellner (*1980) působí jako odborník v oblasti energetického modelování a obnovitelných zdrojů v Centru pro alternativní technologie ve Walesu, kde se v minulých dvou letech podílel na přípravě energetického scénáře Zero Carbon Britain 2030. Setkala jsem se s ním poprvé právě v CATu a jeho projev ve mně zanechal hluboký dojem. Patří totiž k lidem, jejichž mozek zpracovává informace takovou rychlostí, že jediným omezením je rychlost řeči. Když letos v dubnu navštívil Českou republiku jako host Ekologického institutu Veronica, měla jsem možnost s ním strávit několik dní a během pouhých třiceti minut pořídit tento poměrně dlouhý rozhovor.

Celý text je přístupný za 22 korun, nebo předplatitelům a předplatitelkám. S předplatným získáte přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 270 korun a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 450 Kč. Podrobnosti najdete na www.sedmagenerace.cz/obchod. Pokud si 7.G předplácíte, přihlaste se vpravo nahoře. Kupte si jen tento článek za 22 korun. Děkujeme za jakoukoli formu podpory.

Jednorázový nákup článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 2/2024 vychází v 2. polovině dubna.