Když je náš dům v plamenech

26. února 2020 /
Na konci roku 2019 vydalo české knižní vydavatelství Broken Books knihu švédské klimatické aktivistky Grety Thunberg Náš dům je v plamenech. Ve skutečnosti však v sobě nejnovější nakladatelský přírůstek spojuje knihy dvě. První část tvoří český překlad rodinného memoáru Scény od srdce, druhá část je souborem českých překladů Gretiných nejdůležitějších projevů, v původním znění vydaných pod názvem No one is too small to make a difference. Vedle čtenářsky přívětivého představení výzev klimatické krize nabízí kniha také vhled do stále tabuizované problematiky dětských duševních poruch.

Celý text je přístupný pouze předplatitelům a předplatitelkám. S předplatným získáte přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 210 Kč a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 360 Kč. Podrobnosti najdete na www.sedmagenerace.cz/predplatne. Děkujeme za podporu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 4/2021 vyjde v 2. polovině srpna.