Skvělý sex? Eko sex!

26. července 2013 /
foto: Jana Orlová - Skrčená. Foto: Žaneta Goňová.

Sex, okřídlený sex. Téma, které nás všechny spojuje a zároveň rozděluje. Sex jako něco přirozeného, a přitom silně sociálně kontrolovaného, sex jako nástroj moci. Nad tím, jak se k němu postavit coby ekosexuálové, jsme v Sedmé generaci kontemplovali v čísle 4/2012. Jan Miessler tehdy litoval, že před uzávěrkou nedorazila objednaná kniha Eco-sex Stefanie Iris Weiss. Nedala nám však spát, a tak, bez nadsázky rozechvěle, vám po roce přinášíme tuto směsici recenze a života.

Celý text je přístupný pouze předplatitelům a předplatitelkám. S předplatným získáte přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 210 Kč a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 360 Kč. Podrobnosti najdete na www.sedmagenerace.cz/predplatne. Děkujeme za podporu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 1/2022 vychází v 2. polovině února.