Válečné zkušenosti mě mění k lepšímu

12. října 2017 /
foto: Stanislava Harkotová se zdravotníkem irácké Zlaté divize v Mosulu, foto: archiv Stanislavy Harkotové (vše).

V Iráku byla krátce předtím, než osvobodili Mosul. Na Ukrajinu jezdí pravidelně sledovat vývoj tamějšího konfliktu. Navzdory složitým podmínkám v médiích hledá možnosti, jak informovat přímo z terénu. S novinářkou Stanislavou Harkotovou z portálu Aktuality.sk jsem o těchto tématech mluvila v září na Slovensku.

Celý text je přístupný pouze předplatitelům a předplatitelkám. S předplatným získáte přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 210 Kč a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 360 Kč. Podrobnosti najdete na www.sedmagenerace.cz/predplatne. Děkujeme za podporu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 4/2020 vyjde v 2. polovině srpna.