Žena a život a peníze

12. srpna 2016 /
foto: Banksy

„Řekla jsem šéfovi, že prostě potřebuju den pracovat z domu, protože už nemám žádné čisté prádlo a potřebuju si vyprat,“ svěřuje se mi se smíchem známá, budující kariéru v korporátní sféře. Znám to taky — s plnícím se diářem se simultánně plní také dřez špinavým nádobím, koš nevynesenými odpadky a kouty místností chuchvalci prachu. „To víš, on má doma ženu, takže se o svoje nažehlené košile bát nemusí,“ dodává kamarádka a už se neusmívá. Feministické kontrolky v mojí hlavě varovně zablikají.

Celý text je přístupný pouze předplatitelům a předplatitelkám. S předplatným získáte přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 210 Kč a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 360 Kč. Podrobnosti najdete na www.sedmagenerace.cz/predplatne. Děkujeme za podporu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 4/2021 vyjde v 2. polovině srpna.