Žít, nebo těžit, to je, oč tu běží

26. října 2010 /

Lidstvo se dělí do různých skupin. Třeba na ty, co pijí kávu s mlékem, a na ty, co ji pijí bez mléka. Nebo na ty, kteří byli v Horním Jiřetíně a nesouhlasí s prolomením územních limitů, a na ty, kteří tam nebyli a s prolomením souhlasí. A vedle dalších kombinací téhož tu potom máme ještě zvláštní subkategorii: ti, co navštívili Horní Jiřetín a mluvili s Vladimírem Buřtem. Po takovém zážitku nemůže být osud zdejší krajiny snad nikomu ukradený.

Celý text je přístupný pouze předplatitelům a předplatitelkám. S předplatným získáte přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 210 Kč a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 360 Kč. Podrobnosti najdete na www.sedmagenerace.cz/predplatne. Děkujeme za podporu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 4/2020 vyjde v 2. polovině srpna.