#brno2050 se jednou stane Brnem

18. prosince 2018 /
foto: Michal Dolník. Brno.
Visačky, programové materiály, prezentace, řečníci, káva, čaj, obložené housky a svatební koláčky. Konference, jakých se v Česku denně koná několik. Tato se ale netýká jen několika manažerů, vědců či ekologů. Týká se celého Brna a jeho směřování do roku 2050. Brněnský magistrát, konkrétně kancelář náměstka pro strategické plánování, představuje dosavadní vývoj i budoucí směřování strategie, kterou většina obyvatel zná pod názvem #brno2050. Tak trochu vizionářsky se konference koná v brněnské Hvězdárně a planetáriu, budoucnost města ale neleží ve hvězdách, nýbrž v rukách zvolených radních — a jejich úředníků.
Celý text je přístupný za 22 korun, nebo předplatitelům a předplatitelkám. S předplatným získáte přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 270 korun a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 450 Kč. Podrobnosti najdete na www.sedmagenerace.cz/obchod. Pokud si 7.G předplácíte, přihlaste se vpravo nahoře. Kupte si jen tento článek za 22 korun. Děkujeme za jakoukoli formu podpory.

Jednorázový nákup článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.