Slovensko je pekná (Jánošíkova) diera!

8. prosince 2016 /
foto: foto: Eduard Petiška (vše)

„Tak kdo ještě chybí, Romano?“ táže se vážně se tvářící muž v kulatých brýlích, vyčnívající z hloučku mladých lidí s krosnami. „Noo…,“ dlouze kouká do papírů a snaží se protáhnout odpověď mladá žena. Mezitím dobíhá posledních pár jedinců: „Dobrý den, pane doktore!“ volá pokorně za všechny jedna z příchozích. Muž s brýlemi se zatváří ještě trochu vážněji, ale potom s úlevou odpoví: „No sláva, Terezo, tak můžeme vyrazit.“ Terénní praxe pražské Katedry sociální a kulturní ekologie právě začíná.

Celý text je přístupný pouze předplatitelům a předplatitelkám. S předplatným získáte přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 210 Kč a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 360 Kč. Podrobnosti najdete na www.sedmagenerace.cz/predplatne. Děkujeme za podporu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 1/2021 vyjde v 2. polovině února.