Benefiční koncert pro 7.G

24. září 2011 /
V pátek 23. září proběhl na nádvoří brněnského Domu pánů z Kunštátu benefiční koncert ke dvaceti letům našeho-vašeho časopisu. K jeho průběhu se zanedlouho vrátíme ve fotoreportáži, teď se zejména sluší poděkovat:

Velmi děkujeme Zeleným koulím, Martinovi E. Kyšperskému, Tara fuki a Longital za skvělá vystoupení a nezištný přístup, třem králům Mojmírovi Vlašínovi, Jiřímu Flodrovi a Mirkovi Klíčovi za komediální dražební show (moc se omlouváme za její rozpůlení, Mojmíre, nezlob se!), dobrovolníkům za nadšenou organizaci, bývalým redaktorům, redaktorkám a redakčním radním Poslední / Sedmé generace za vlídná slova, sponzorům a spolupořadatelům za velkorysost, Nadaci Veronica za štědrost a všem návštěvníkům a návštevnicím za podporu! 

(Na první fotky z koncertu se můžete podívat tady.)

Odkazy na interprety: 

Zelené koule
Martin E. Kyšperský

Tara fuki
 
Longital

Pomohli nám: 

Kavárna Trojka
Dům umění města Brna

Nadace Veronica
Vegalite

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 1/2024 vychází v 2. polovině února.