Český vzdušný prostor: stále nejasno

15. prosince 2016 /
foto: archiv F

Někteří se bojí o své zdraví, jiní o zdraví svých dětí, další prostě chtějí svobodně dýchat. Smog, polétavý prach a aromatické uhlovodíky jim v tom ale zabraňují. Česko má jedno z nejšpinavějších ovzduší v Evropě, skutečně účinná opatření ovšem stále chybí. A tak se obyvatelé Prahy, Brna, severních Čech a Ostravy, kde je situace nejhorší, rozhodli žalovat ministerstvo životního prostředí. Zatím ovšem s ne moc velkým úspěchem.

Celý text je přístupný pouze předplatitelům a předplatitelkám. S předplatným získáte přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 210 Kč a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 360 Kč. Podrobnosti najdete na www.sedmagenerace.cz/predplatne. Děkujeme za podporu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 4/2020 vyjde v 2. polovině srpna.