Chceme hnutí schopné transformovat společnost

foto: Peter Tkáč (vše). Klimakemp 2019.
Jsme rádi, že se Jiří Koželouh rozhodl pokračovat v námi zahájené polemice o strategii ekologického hnutí, navazující na jeho článek o tom, co dělat po opětovném zvolení Miloše Zemana prezidentem (7.G 1/2018). Na úvod musíme sebekriticky poznamenat, že náš text (7.G 5/2018) byl polemický spíše nepřímo a nejasně. Soudíme, že také z toho mohla vzejít řada nedorozumění. Rádi bychom proto v reakci na Jiřího odpověď (7.G 1/2019) vyjasnili, v čem se lišíme, a co nás naopak spojuje.

Celý text je přístupný pouze předplatitelům a předplatitelkám. S předplatným získáte přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 210 Kč a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 360 Kč. Podrobnosti najdete na www.sedmagenerace.cz/predplatne. Děkujeme za podporu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2021 vyjde v 2. polovině června.