Ekofestival

15. června 2018 - 17. června 2018 /

Výstaviště Agrokomplex, Nitra. Hlavním tématem prvního ročníku Ekofestivalu bude synergický efekt spolupráce v oblasti ochrany přírody. Čekají vás prezentace občanských sdružení ze Slovenska, České republiky, Maďarska, Polska a Rakouska, která se věnují praktické ochraně přírody, environmentální výchově a aplikování principů udržitelného způsobu života. Prostor dostanou i firmy či malovýrobci, kteří se zabývají různými ekologickými tématy. Více na www.ekofestival.sk.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.