Ekologické dny Olomouc 2020

19. září 2020 - 4. října 2020 /

S podtitulem Antinomie! Příroda a lidé v době rozporů. EDO má 30! Přednáškové eseje o paradoxech ve společnosti, vědě a kultuře, v naší složité a zjitřené době, kterou popisujeme mnoha slovy, a přitom složitě přemýšlíme, jestli se blíží katastrofa, nebo se začíná rodit naděje. Jedna země, jedno město (Olomouc), stejný čas (září a říjen 2020) a tři tradiční festivaly společně: Ekologické dny, Den architektury a Academia Film Olomouc. Více na www.slunakov.cz/edo. 26. 9. tradiční Ekojarmark na Horním náměstí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 4/2024 vychází v 2. polovině srpna.