Ekumenická bohoslužba za krajinu

23. května 2020 /

16 hodin. Na levém břehu Vltavy, na zahradě nad Sedleckými skalami. Bohoslužbě předchází pouť od kostela Stětí sv. Jana Křtitele v Dolních Chabrech ve 12 hodin, dále pěšky krajinou se zastávkami. Kázáním poslouží evangelický farář Pavel Ruml. Účast přislíbili duchovní z dalších církví. Po bohoslužbě uvede Aleš Hanč z České zemědělské univerzity besedu na téma zpracování odpadů se zvláštním zřetelem na bioodpady. Aktuální informace o bohoslužbě najdete na facebook.com/EkologickaSekceCKA. Organizuje Ekologická sekce České křesťanské akademie ve spolupráci s občanskými sdruženími a s městskou částí Praha-Suchdol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.