Exkurze do divočiny 2023

1. července 2023 /

Letos poprvé pořádá Hnutí DUHA exkurze vedle tradiční Šumavy a Bavorského lesa i v jiných místech české divoké přírody. Ve společnosti zkušených průvodců se můžete vydat do požárem postižených míst v NP České Švýcarsko, na Křivoklátsko, kde se připravuje vyhlášení nového národního parku, nebo do nedávno vyhlášené jediné české přírodní památky UNESCO Jizerskohorských bučin. Mezi šumavskými exkurzemi letos přibyla i netradiční Velká putovní exkurze napříč NP Bavorský les – čtyři dny pro dobrodruhy v divočině Bavorského lesa s velkým batohem na zádech. Více k jednotlivým akcím a termíny na www.hnutiduha.cz/exkurze.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 6/2023 vychází v 2. polovině prosince.