Festival Take care

16. srpna 2018 - 2. září 2018 /

TAKE CARE je první ročník uměleckého festivalu reflektující Světový den modliteb za péči o stvoření, který vyhlásil papež František ke dni 1. září každého roku, ale tradici má již od roku 1989. Nejrozsáhlejší částí festivalu jsou dvě výstavy v Ambitu kláštera františkánů při kostele Panny Marie Sněžné a ve Františkánské zahradě, které doprovází bohatý doprovodný program.
Festival pořádá spolek Umělecká platforma Karavana ve spolupráci s českou provincií Řádu menších bratří františkánů.

Spolek Umělecká platforma Karavana je seskupením pro vzájemnou inspiraci, propojení a podporu umělců s křesťanskými hodnotami a vyznáním. www.karavana.site

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 6/2023 vychází v 2. polovině prosince.