Fotogalerie z benefice pro 7.G

14. října 2011 /
V pátek 23. září proběhl na nádvoří brněnského Domu pánů z Kunštátu benefiční koncert ke dvaceti letům našeho-vašeho časopisu. Jak jsme slíbili, po pár týdnů staré ochutnávce konečně následuje obsáhlejší fotoreportáž.

Stuhou roztancované, dortově sladké či mysticky dražební fotografie z benefičního koncertu od (koho jiného než naší dvorní fotografky) Markéty Jedličkové si můžete prohlédnout zde.

Zda patříte mezi pětapadesát šťastlivců a šťastlivkyň, se můžete pro změnu podívat zde. Najdete tam nejen jména vylosovaných, ale i podrobný popis cen. Pokud vás zajímá, jak dopadla narozeninová fotosoutěž, nakoukněte do fotoarchivu.

Připomínáme, že všechny výherce a výherkyně, kteří od nás ještě nedostali zprávu, oslovíme v nejbližších okamžicích a ceny jim pošleme / předáme (podle dohody) do konce roku. Věříme však, že vše stihneme dřív, než napadne první sníh.

Ještě jednou děkujeme!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 1/2024 vychází v 2. polovině února.