Hodina Země 2023

25. března 2023 /

Připojte se k letošnímu ročníku největší celosvětové kampaně na ochranu klimatu. Přihlásit se můžete na hodinazeme.cz. V Praze v minulých letech potemněly Karlův most, Petřínská rozhledna, Národní divadlo i Staroměstská radnice a dalších padesát míst, v Brně zhasnul hrad Špilberku či Nová radnice, v Ostravě radnice. V menších obcích zhasínalo veřejné osvětlení. Některé radnice, firmy, hotely, kavárny či školy navíc deklarovaly ambiciózní klimatické závazky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 1/2024 vychází v 2. polovině února.