Indie potřebuje jiný hospodářský růst

7. října 2014 /
foto: Vijay Bedi

Bahar Duttová se narodila roku 1975 do rodiny jedné z prvních indických novinářek a vyrůstala v metropolitním velkoměstě Dillí a v New Yorku. Již od mládí se u ní projevila láska k přírodě a všemu živému, což ji později vedlo k ochraně životního prostředí. Nejprve deset let pracovala na menších lokálních projektech, později se vydala cestou environmentální žurnalistiky. Zkraje tohoto roku vydala knihu Green Wars, unikátní svým příběhem i obsahem.

Celý text je přístupný pouze předplatitelům a předplatitelkám. S předplatným získáte přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 210 Kč a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 360 Kč. Podrobnosti najdete na www.sedmagenerace.cz/predplatne. Děkujeme za podporu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 4/2020 vyjde v 2. polovině srpna.