Integrovanou cestou necestou

24. dubna 2018 /
foto: Sam
Brňáci už to znají. Potřebujete se nutně dostat do Čejče a právě se vám pokazilo auto? Žádný problém, protože veřejná doprava tam jezdí každou půlhodinu, buď přímo, nebo s plynulou návazností spojů. Navíc si vystačíte s jedinou jízdenkou, jejíž cena se odvíjí od počtu zón, kterými projedete. Právě jste využili integrovaný dopravní systém (IDS), aniž byste to vůbec zaznamenali. Nicméně to ještě neznamená, že jste cestovali doopravdy ekologicky.

Celý text je přístupný pouze předplatitelům a předplatitelkám. S předplatným získáte přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 210 Kč a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 360 Kč. Podrobnosti najdete na www.sedmagenerace.cz/predplatne. Děkujeme za podporu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 4/2020 vyjde v 2. polovině srpna.