Konference Jedlý les aneb my a ov(o)ce

2. listopadu 2019 - 3. listopadu 2019 /

Toulcův dvůr Praha. Jedlý les nebo lesní zahrada — je to totéž? Jak ji vytvořit? Pravidelná konference Permakultury, tentokrát s britským lektorem Tomasem Remiarzem, ovocnáři Martinem Lípou a Borisem Krškou, Katkou Horáčkovou, Denisou Tomáškovou, agroekoložkou Zuzkou Špakovou, socioložkou Martou Kolářovou a dalšími. Nebude chybět poradna, tombola nebo burza výpěstků. V neděli odpoledne proběhne setkání Sítě a mapy permakulturních projektů ČR, s prezentacemi několika nových i starších projektů. Více na www.toulcuvdvur.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 1/2024 vychází v 2. polovině února.