Kurz pro lektory malého průzkumníka přírody

14. září 2018 - 16. září 2018 /

Ekodomov, Praha. Třídenní školení pro ty, kteří mají chuť pracovat s dětmi v oblasti ekologie, přírodovědy nebo biologie. Na kurzu získáte metodickou průpravu a zdokonalíte své lektorské dovednosti v oblasti neformálního vzdělávání. Čeká vás ukázka badatelské výuky, představení respektujícího přístupu jako nástroje lektora, představení tvorby Ekologického výukového programu (EVP), ukázka venkovních aktivit s dětmi, uvedení do bezpečnosti práce s dětmi, první pomoc pro venkovní aktivity nebo lektorské přístupy k dětem se speciálními požadavky. Více informací na cz/maly-pruzkumnik-prirody/skoleni-lektoru-mpp/.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.