Město musí vědět, co chce

2. srpna 2015 /
foto: archív Jaroslava Kacera

Město Brno začalo pracovat na vizi pro rok 2050. Vedle konkrétních cílů a představ by tento strategický dokument měl přinést i zavedení nových chytrých principů a řešení pro řízení města. Nejde jen o snížení emisí a lepší využití zdrojů pomocí informačních a komunikačních technologií, ale také o větší participaci veřejnosti nebo lepší nakládání s odpady a vodou. Na podrobnosti jsme se zeptali předsedy magistrátní Komise Smart City Jaroslava Kacera (TOP 09).

Celý text je přístupný pouze předplatitelům a předplatitelkám. S předplatným získáte přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 210 Kč a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 360 Kč. Podrobnosti najdete na www.sedmagenerace.cz/predplatne. Děkujeme za podporu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 5/2020 vyjde v 2. polovině října.