Nebýt přírodě nic dlužen

7. února 2015 / ,
foto: Jakub Jirků (všechna fota).

V posledních letech stále častěji slyšíme, že máme žít s minimální ekologickou stopou, ideálně úplně bez ní. Jak by ale takový život mohl vypadat? A je v současnosti vůbec možný? S jistými kompromisy zřejmě ano — aspoň podle Miry Ahimsy, který se o něj pokouší už devět let.

Celý text je přístupný za 22 korun, nebo předplatitelům a předplatitelkám. S předplatným získáte přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 270 korun a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 450 Kč. Podrobnosti najdete na www.sedmagenerace.cz/obchod. Pokud si 7.G předplácíte, přihlaste se vpravo nahoře. Kupte si jen tento článek za 22 korun. Děkujeme za jakoukoli formu podpory.

Jednorázový nákup článku

Jeden komentář: “Nebýt přírodě nic dlužen

  1. Mira Ahimsa, Praha napsal:

    Prvotní záměr je nalezení čisté Karmy ( neublížit člověku , zvířeti ani přírodě ) tedy NEUDĚLAT EKOSTOPU . Na světě jsou již humanistická hnutí bojující za lidská práva i práva zvířat , ale chybělo mi i za práva celé přírody , tak jsem se touto cestou vydal " hledat " a stále oběvuji .

    https://www.youtube.com/watch?v=lN9FQM7ZWGA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 1/2024 vychází v 2. polovině února.