Nominace na Ekopubliku 2018

31. března 2019 /

Smyslem ocenění Ekopublika je zviditelnit environmentálně zaměřené texty v domácích tištěných i online (tý)denících. Cena se uděluje za text publikovaný v roce 2018 v českém jazyce a pojednávající o environmentálních tématech týkajících v ČR či ve světě. O držiteli Ekopubliky rozhoduje odborná porota. Třetí ročník společně pořádají Lipka, Kulturní noviny, Nadace Veronica a Katedra environmentálních studií FSS MU v Brně. Podrobněji na www.ekopublika.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.