Nouzový stav v české přírodě

27. února 2021 /
foto: Dmytro Matsiuk
Další vyhlášení nouzového stavu vylákalo Čechy a Češky do přírody. Hezké počasí, víkendové volno a známost daného místa jsou receptem, jak narazit při toulkách krajinou na velký počet lidí, kteří dělají to samé. Na rozdíl od jara, kdy nebylo jasné, jestli takzvaný lockdown povoluje radovánky tohoto druhu, a většina našinců zůstala doma, maximálně na zahrádkách, staly se léto, podzim a zima časem výletů a dovolených po Česku. Trpí pod náporem turistů v době pandemie chráněná území?

Celý text je přístupný pouze předplatitelům a předplatitelkám. S předplatným získáte přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 210 Kč a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 360 Kč. Podrobnosti najdete na www.sedmagenerace.cz/predplatne. Děkujeme za podporu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 2/2021 vyjde v 2. polovině dubna.