Nový dárek k předplatnému: Můj první zápisník

20. května 2019 /

Zápisník nebo chcete-li učebnice pro děti od tří do šesti let. Na 168 barevných stranách formátu A4 v pevných deskách včetně 5 stran k vystřihnutí a 10 stran pro tvorbu dětského herbáře najdete vše, co může příroda naučit nejen děti.

Autorka Amélie Janíková je původem z Francie, ale již sedm let žije na Valašsku ve Valašských Kloboukách. Má tři malá děti a měla pocit, že jim právě něco takového, jako je tato kniha, chybí.

Seznamte se s knihou Můj první zápisník anebo rovnou přejděte do sekce předplatné, v rámci kterého si můžete tuto knihu objednat. Děkujeme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 6/2023 vychází v 2. polovině prosince.