Otevřený prostor 24: Síla je v solidaritě

7. února 2024 - 11. února 2024 /

Pracoviště Lipky Rychta, Krásensko. Již 17. ročník semináře typu open space, kde můžete sdílet zkušenosti a nápady na téma, jak v nehostinném prostředí současné ekonomiky nejen přežívat, ale i posilovat odolnost a vzájemnou podporu rodících se či budoucích iniciativ. Jak získávat finanční, znalostní, organizační, technické a osobnostní zdroje pro novou ekonomiku. Jak rozšiřovat společný prostor pro alternativy. Jak podpořit rozvoj Sítě solidárních ekonomik nebo vznik etické banky v České republice. Přihlašujte se ideálně během prosince na www.thinkthank.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.