Permakulturní konference Půda

5. listopadu 2022 - 6. listopadu 2022 /

Toulcův dvůr, Praha + online. Ve dvou nabitých dnech se můžete těšit na tato témata a přednášky odborníků*nic z praxe: Půda a krajina – Jaký je vztah mezi krajinou, vodou, půdou, rostlinami, zvířaty a lidmi?, Půda a zvláště chráněné druhy živočichů, Potřeby živé půdy + možnosti zlepšování půdy, Vermikompostéry a život žížal, Biouhel – pomocník při uzdravení půdy a klimatu, Jak si vyrobit pěstovací substrát a komposty pro farmy nebo Jak na záhony. Více informací na www.permakulturacs.cz/konference-2022.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 1/2024 vychází v 2. polovině února.