bezlednice

BEZLEDNICE — nový životní styl?

9. dubna 2024 /
foto: PxHere.com.
Sedmá generace
Sedmá generace
BEZLEDNICE — nový životní styl?
Loading
/

To, že se celosvětově vyhodí téměř třetina veškerých potravin, není novinkou — konkrétně v Česku se jich ročně vyhodí 355 tisíc tun. Likvidaci některých potravin se vyhnout nedá, v mnoha případech jí však můžeme předejít. Dokáže vyřazení či omezení používání lednice v domácnosti s vyhazováním potravin nějak pohnout? Je vůbec možné bez tohoto spotřebiče plnohodnotně žít? A vyplatí se to? Ve hře je totiž nejen vyhazování jídla, ale také spotřeba energie, etika, a pro někoho dokonce i nový životní styl. Tak jako pro naši rodinu.

Článek si můžete přečíst v časopise Sedmá generace 1/2024.

Předplaťte si Sedmou generaci na https://sedmagenerace.cz/obchod/.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.