Vnášet rovnováhu do celého světa

29. března 2023 /
foto: Lidé Kogi a Wiwa u šumavských jezer, zdroj: archiv Nikoly Benčové.
Sedmá generace 5/2022
Sedmá generace 5/2022
Vnášet rovnováhu do celého světa
Loading
/

V horách Sierra Nevada de Santa Marta v Kolumbii žijí čtyři domorodé národy: lidé Kogi, Wiwa, Arhuaco a Kankuamo. Čtyři zástupci domorodých lidí Kogi a Wiwa se díky usilovné práci nadačního fondu Mosty-Puentes, jeho zakladatelky Moniky Rosy Michaelové, jejího muže Matuny a také dlouhé řady dárců a dobrovolníků podívali na celé léto do České republiky. Zde vedle práce na očistě mysli a životních sil lidí pracovali přímo v krajině na očistě našich jezer a navštívili opravdu všechny kouty naší země. Od Beskyd přes Bouzovskou vrchovinu se podívali až do Prahy a z ní přes celé Čechy doputovali až ke všem přírodním jezerům na Šumavě a zase zpátky.

Článek si můžete přečíst v časopise Sedmá generace 5/2022.

Předplaťte si Sedmou generaci na https://sedmagenerace.cz/obchod/.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.