Všichni jsme cvoci

3. března 2023 /
foto: soukromý archiv Jiřího Pasze. Jiří Pasz.
Sedmá generace 1/2023
Sedmá generace 1/2023
Všichni jsme cvoci
Loading
/

Jiří Pasz je novinář a fotograf, jehož celoživotní touhou je, aby se všichni k sobě chovali bez nálepkování, negativních stereotypů a stigmatizací, které přináší psychická onemocnění. I proto napsal společně s Adélou Plechatou knihu Normální šílenství, jež přináší svědectví předních českých expertů a diagnostikovaných obyčejných lidí. V rozhovoru jsme se s ním podívali na téma drog, závislostí a jejich spojitostí s psychickými onemocněními.

Článek si můžete přečíst v časopise Sedmá generace 1/2023.

Předplaťte si Sedmou generaci na https://sedmagenerace.cz/obchod/.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 2/2024 vychází v 2. polovině dubna.