Pražský biojarmark 2019

19. října 2019 /

Národní zemědělské muzeum. Trh plný bioproduktů a biopotravin, živá hudební produkce, tančírna, ochutnávky a bioobčerstvení pro milovníky masa, vegany, celiaky, příznivce syrové stravy i biovína. Podívat se můžete i na fotografie ze života ekologických zemědělců, soutěžit o knihy, zajít na besedy a informační stánky neziskových organizací. Souběžně s Biojarmarkem bude v prostorách muzea probíhat akce Ministerstva zemědělství „Za tajemstvím potravin aneb víš, co jíš“. Organizuje PRO-BIO LIGA. Více na https://biojarmark.info.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 6/2023 vychází v 2. polovině prosince.